Miejsce

White Club

White Club – nowe, unikalne miejsce na imprezowej mapie Krakowa łączące kulturę, muzykę, rozrywkę i biznes. Na ulicy Stolarskiej 13 znajdziecie lokal dla najbardziej wymagających gości, którzy cenią sobie komfort i dyskrecję.

Klub o powierzchni 500m2 posiada dwie strefy: White oraz VIP White, w których znajdują się trzy niezależne bary oraz bogaty asortyment wyselekcjonowanych alkoholi.

O niezbędny dodatek muzyczny zadbają gwiazdy światowej sceny klubowej, których rytmy będą oddawane przez znakomite nagłośnienie marki VOID, które zapewnia prawdziwe, głębokie brzmienie.

strefa vip (Copy)

Strefa VIP

Osoby ceniące sobie elegancję połączoną z dyskrecja zapraszamy do specjalnie oddzielonej strefy VIP, w której można swobodnie porozmawiać i celebrować spotkania ze znajomymi. Do strefy mogą wejść wybrane osoby posiadające kartę VIP.

Eventy

White Club to nie tylko miejsce do spotkań podczas weekendów, to również oryginalna przestrzeń eventowa w samym sercu Krakowa służąca do organizacji wydarzeń firmowych, imprez okolicznościowych oraz sesji zdjęciowych. W zależności od charakteru wydarzenia zaoferujemy Ci odpowiednią przestrzeń, aby spotkanie zarówno na 10, jak i 500 osób zapadło gościom w pamięć na długi czas.
imprezy okolicznosciowe (Copy)

White Club

Rezerwacja

W rezerwacji pomoże Ci nasz system multimedialny

White Club

Zorganizuj Wydarzenie

Zajmujemy się kompleksową organizacją i realizacją nawet najbardziej wymagających koncepcji eventowych. W wyjątkowych wnętrzach White Club zorganizujesz event w najlepszym stylu.
impreza firmowa (Copy)

Imprezy Firmowe

Zorganizuj w WHITE CLUB szaloną imprezę firmową, która zbuduje świetne relacje między członkami Twojego zespołu.
panienski (Copy)

Wieczory Panieńskie
i Kawalerskie

Ostatni wieczór wolności tylko w WHITE CLUB. Posiadamy w swojej ofercie całą masę propozycji które sprawią, że Twoja zabawa będzie pełna emocji i wrażeń.
urodziny (Copy)

Urodziny

Raz do roku każdy z nas obchodzi swoje święto. Spędź je w gronie najbliższych i daj się ponieść imprezowemu szaleństwu.